סינטרה פורטוגל – מגלים מקומות חדשים

סינטרה פורטוגל – מגלים מקומות חדשים

כולם נוחתים בליסבון, וכולם אוהבים את ליסבון. אכן, עיר חביבה, נעימה, חייכנית ומזמינה, עם הרבה כיכרות, ולא מעט נקודות עניין. מה שלא רבים יודעים זה שיש מקומות נוספים, קרובים, נגישים, ממש מעבר לפינה, פינות חמד שעוטפות את ליסבון ומוסיפות לה זוהר והדר – תכירו את סינטרה פורטוגל.

פורטוגל הפכה ליעד משמעותי לא רק לקהל הישראלי. כל העולם התאהב בפורטוגל, ובשני העשורים האחרונים היגרו לפורטוגל מאות אלפי זרים מכל העולם, בעוד שאלפי ישראלים הוציאו אזרחות פורטוגזית. אז הגיע הזמן להכיר עוד מקומות חוץ מליסבון, מקומות יפים בפורטוגל כמו סינטרה.

סינטרה פורטוגל – טיול של יום אחד

אם גם אתם נסעתם לחופשה של חמישה ימים, זמן החופשה הממוצע לישראלי הנופש בחו"ל, הרי ששווה עד מאוד להשקיע את 40 דקות הנסיעה ברכבת לסינטרה. פורטוגל ענקית, ורוב הישראלים מגיעים לכמה נקודות כמעט אוטומטיות בטיול. אם אתם באמת בחופשה קצרה, ההמלצה היא להתמקד מתמקדים בליסבון וסביבתה. בסינטרה תוכלו לראות:

  1. ארמון פנה נאסיונל פאלאס (Pena National Palace) – נקודה מפורסמת מאוד, ארמון ייחודי עטוף נוף פסטורלי רווי אגמים, לנוע בעדינות וליהנות מהתחושות של אירופה.
  2. אחוזת קינטה דה רגהליירה (Quinta da Regaleira) – בדומה לארמון, גם כאן מדובר במבנה ייחודי עם גנים יפהפיים, ואפילו כמה מערות.
  3. מבצר קסטלו דוס מורוס (Castelo dos Mouros) – שלא כמו השניים הקודמים, כאן לא מדובר בגנים מרהיבים, אלא בנוף יפהפה, המבצר הוא נקודת התצפית המרהיבה ביותר בסינטרה.

פורטוגל בפעם הראשונה

ליסבון היא עיר שכדאי להכיר, בטח אם זו הפעם הראשונה שלכם בפורטוגל. סינטרה הקרובה יכולה להיכנס כטיול יום באמצע החופשה שלכם, אחרי יומיים בליסבון למשל, שכן אתם כבר מרגישים בבית, מתחילים להכיר, ומוכנים לחקור קצת יותר מרדיוס של חצי שעה מהמלון.

התהליך ההדרגתי של הכרות עם מקום חדש הוא טבעי לגמרי, אז לא מומלץ כבר ביום הנחיתה לנסוע לסינטרה. פורטוגל מזמינה ומיוחדת, והנופים שתתקלו בהם בטיול באמת שווים את הנסיעה, אז אפילו שהמצלמה מוסיפה חמישה קילו, מומלץ לקחת אותה איתכם לכל ימי החופשה.