יצירת קשר

מלאו את הטופס או צרו קשר בטלפון:03-5015311

קבלת מסלולים חינם

מלאו את הטופס לקבלת הצעות למסלולים חינם

* שדות חובה

שתף עם חבר

נשמח לשרת גם את חבריכם. השתמשו בטופס הבא כדי לשלוח את פרטי הדירה, וילה או צימר לחבר.

* שדות חובה

חיפוש מהיר

תנאי שימוש

כללי  
בעצם שימושך באתר ובעת ביצוע עסקאות שכירות של דירות נופש, בתים וצימרים בחו"ל באמצעות שירותי התיווך של לוקליסט, הנך מסכים לכל הנאמר בהצהרה זו.

לוקליסט אינה אחראית על כל הפרטים המופיעים באתר זה. איננו בעלי הבתים, הדירות והצימרים ולא נוכל להתחייב בכל הנוגע לדירות ולתכולתם. השוכרים אחראים לאשר את המידע לפני הזמנתם. לוקליסט אינה אחראית לכל תביעה בין השוכרים לבין הבעלים. לוקליסט אינה אחראית לכל תקלה במושכר ולא תפצה בשום אופן את השוכרים בגין אי שביעות רצון.

מקור המידע באתר זה הינו בעלי הדירות וספקי דירות אותם אנו מייצגים. לוקליסט, הבעלים שלה, ועובדיה, אינם אחראים לדיוק התוכן של המידע המסופק ברחבי האתר . 

לוקליסט הינו אתר שירות להשכרת נכסי נופש, עם זאת בחירת הנכס הסופית הינה באחריות השוכר. לוקליסט  לא מעורבת בכל פרטי העסקה בין המשכירים והשוכרים, כתוצאה מכך ,  אין   לנו שליטה על איכות, בטיחות או חוקיות   של הפריטים המתפרסמים, האמת או הדיוק של רישומים. אנחנו לא יכולים להבטיח כי הבעלים או השוכר יהיו במקום להשלמת העסקה. השירות שלנו פועל כך בעלי הדירות והספקים המיוצגים בישראל מעדכנים את רשימת המידע המקוון שלהם בכל עת. אנו מצפים מן הבעלים והספקים שלנו לספק מידע אמיתי ומדויק, אך לא יכולים להבטיח זאת, או לשלוט על התנהגות של בעלי דירות וספקי דירות באתר שלנו. על ידי השימוש באתר זה, אתה מסכים לקבל את הסיכונים האלה . 

בעלי הדירות והספקים אחראים לנכונות המידע הקשור ברשימות הנדל"ן המסופקות. בעלי הדירות והספקים נדרשים לספק טקסטים ותצלומים אשר הינם מחזיקים למטרת שימוש באתר זה. לוקליסט   אינה אחראית לכל תוכן, או השמטה של תוכן על ידי המשכירים אשר נכסיהם מופיעים באתר זה . 

הלגיטימיות של המידע המפורסם

לוקליסט אינה אחראית ללגיטימיות של מידע השכירות הרשומים על ידי הבעלים. אנו ממליצים בחום לבדוק את הלגיטימיות של הבעלים לפני ביצוע התשלום. כמה עצות שימושיות הם : 
1.
לדבר עם הבעלים בטלפון  
2.
לבקש הפניה מלקוחות הקודם  
3.
להוציא ביטוח נסיעות  
4.
לבקש עותק של הדרכון של הבעלים  
5.
אף פעם לא לשלם באמצעות העברה בנקאית

זמינות השירות  
לוקליסט מצויה במאמץ להביא לשיפור מתמיד בשירות שלה. למרות האמור לעיל, החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות, להשעות או להפסיק תוכן כלשהו של האתר בכל עת, לרבות זמינות של כל מאפייני האתר, מסדי נתונים, או תוכן. לוקליסט עשויה גם להטיל מגבלות על תכונות או שירותים מסוימים או להגביל גישה אל כל החלקים של האתר מסיבות משפטיות, מסחריות או טכניות. לוקליסט  תפעל עם זאת להתגבר על קשיים אלה כאשר הם ניתנים לפתרון בתחום המגבלות שלנו. שים לב, עם זאת, לא נוכל להבטיח גישה רציפה לאתר או לתכניו . 

ביטול הרישום  
הזמנות אשר בוצעו באמצעות לוקליסט ניתן לבטל על פי מדיניות הספק או בעל הדירה. לקבלת פרטים נוספים לגבי ביטול אפשרי, באחריות הלקוח להתייעץ עם נציג לוקליסט ולקבל את הפרטים הרלוונטיים בכתב .


התוכן  
לוקליסט שומרת לעצמה את הזכות לשנות לעיתים חלקים מתוכן האתר או את כולו. העתקה או שימוש לא מורשה של מידע או עיצוב מתוכן האתר הינו אסור על פי חוק, וכפוף לדין פלילי. לוקליסט   שומרת לעצמה את הזכות להוסיף מילות מפתח רלוונטיות לתוכן של רישומים, להבטיח דירוג גבוה במנועי חיפוש .

מידע האישי
לוקליסט   זכאית לאסוף פרטים אישיים הדרושים כדי לנהל את שירותיה. לוקליסט   לא תשתף במידע האישי עם צדדים שלישיים. עם זאת, לוקליסט   עשויה להשתמש במידע אישי המתקבל מלקוחותיה על מנת להציע שירותים נוספים ו\או לקדם שירותים כאלה ללקוחותיה הנוכחיים . 
בהרשמתך כמנוי לוקליסט   אתה מסכים לקבל : 
א. אימייל פניות שירות שלנו  
ב. מעקב הודעות דוא"ל מהמערכת שלנו  
ג. את המגזין שלנו

דואר זבל
לוקליסט   לא לוקחת חלק בשליחת דואר זבל ולא תאפשר כל משלוח של דואר כזה על ידי בעלי הדירות

דחיית רישום
לוקליסט   שומרת לעצמה את הזכות לדחות רישום אנשים, לפי שיקול דעתנו ומכל סיבה שהיא . 

הגבלת אחריות
בשום מקרה לא יישאו האתר ושלוחותיו דהינו, לוקליסט  , חברות בת, דירקטורים ו/או עובדים בחבות לגבי אובדן כספים ישיר או עקיף המבוסס על, או הנובע משימוש באתר שלנו מגבלות אלה חלות ללא קשר אם הנזקים נובעים מן הנושאים הבאים (1) הפרת חוזה, (2) הפרת אחריות, (3) רשלנות, (4) כל סיבה אחרת. גולשים אשר אינם מרוצים מן האתר, אינם מסכימים עם חלק כלשהו של התנאים וההגבלות, תרופתם היחידה והבלעדית, יהיה נגדנו הוא להפסיק להשתמש באתר . 

תיקונים
לוקליסט   שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התנאים וההגבלות מעת לעת, ולפרסם את הגרסה החדשה של התנאים וההגבלות. גרסאות חדשות, ייכנסו לתוקף מיד עם תאריך הפרסום . 

תחולת החוק
הסכם זה ותכולתו מפורשים בהתאם לחוקי של מדינת ישראל . 

אחר
בשימושך באתר  או בשירותיו, הנך מסכים לתנאים הכתובים בהצהרה זו .

 

 

מתכננים חופשה באירופה? מעוניינים לטייל עם כל המשפחה או עם חברים? לוקליסט מציעה לכם את כל אפשרויות הלינה האיכותיות ביותר, במחירים ובתנאים שיהפכו את הטיול שלכם לחוויה בלתי נשכחת.


חופשה באירופה – בהחלט אפשר אחרת

לוקליסט משווקת מאות דירות נופש איכותיות בכל הערים ואתרי התיירות האיכותיים ביותר באירופה, ומאפשרת לכם להעניק גוון אישי יותר לטיול המשפחתי שלכם. ללא הפרעות, ללא מחירים מופקעים של חדרי מלון קטנים וצפופים, תוך ניצול מקסימלי של כספכם בשילוב עם שירות אמין ואדיב לאורך כל תקופת החופשה. הדירות של לוקליסט מהוות תחליף מצויין לבתי המלון הקונבנציונאליים. ללא תוספות תשלום בלתי צפויות, ללא הפתעות מיותרות, ללא תלות בתפוסת בתי המלון, ובעיקר במחיר שפוי והגיוני שמאפשר לכם להשאיר הרבה יותר כסף לבילויים והנאה. בלוקליסט תוכלו לבחור דירה או צימר מרווחים המתאימים לזוגות, משפחות עם ילדים ואפילו כאלה המתאימות ליותר ממשפחה אחת. הדירות והצימרים ממוקמים באתרי התיירות המובילים ובערים הגדולות של אירופה, כך שאינכם מוגבלים מבחינת אפשרויות הבחירה שלכם.

 

בכל מקום ועם מי שרק תרצו

מעוניינים בלינה משפחתית בצימר ביער השחור? מחפשים דירות בברצלונה או אולי וילה בטוסקנה? נוסעים לשבוע פסטיבליםומחפשים דירה בברלין או יוצאים לשופינג מטורף ומחפשים דירות בפאריס? בטלפון אחד תוכלו להפוך את הטיול שלכם לחווייה כמעט ביתית, ולהבטיח לעצמכם שילוב מושלם של פרטיות מוחלטת, מחיר אטרקטיבי, וחוויית טיול ייחודית שאפילו בתי המלון המפנקים ביותר לא יוכלו להשתוות אליה.

 

את הטונה משימורים תשאירו למילואים

חלק גדול מדירות הנופש של לוקליסט נערכו והותאמו לקלוט גם את אלה מכם המשתייכים לציבור שומר המצוות המעוניין בשמירה על כל כללי הכשרות האישיים. מלאי גדול של דירות עם מטבחים כשרים בהם תוכלו לבשל את האוכל הרצוי לכם, ללא תלות בקופסאות שימורים שהבאתם מהבית, או התלות בבתי מלון קטנים וכשרים שעלותם יקרה מאד ושכיחותם נמוכה מאד.

 

דירות הנופש שלנו – כל היתרונות...ואפילו עוד קצת

יצאתם לחופשה בבית מלון ובחדר הצמוד אליכם משתכנת חבורת צעירים תוססת ורועשת? רציתם לישון עד מאוחר אבל שואב האבק של החדרנית העיר אתכם רק כי שכחתם לתלות שלט על הדלת? הזמנתם סוויטה משפחתית וגיליתם שהילדים ישנים על המיטה המתקפלת שסמוכה למיטה שלכם? למה לסבול את כל זה, כשבטלפון אחד קצר  תוכלו להבטיח לעצמכם הנאה מושלמת מכל היתרונות שתוכלו לחשוב עליהם? פרטיות מוחלטת, ללא שכנים, ללא הפרעות מיותרות, ללא הגבלות של שעות או מספר נפשות, מחיר אטרקטיבי ומשתלם, והכל מבלי להתפשר ולו על הפרט הקטן ביותר. עם שירות ללא תחרות, אטרקציות זמינות, קרבה למקומות הבילוי החשובים ולאטרקציות התיירותיות האיכותיות ביותר, לוקליסט מביאה לכם את החופשה הבאה המושלמת שלכם.

 

אז לפני שאתם מזמינים כרטיסי טיסה או חדר במלון עם קצת פחות כוכבים ועם הרבה פחות הנאה, פנו עוד היום ללוקליסט לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר לחופשה הבאה שלכם –  להעניק לכם את חוויית ההנאה המושלמת זה המקצוע שלנו.